O firmě WPC Czech s.r.o.

Kvalita především

O firmě WPC - Czech

WPC Czech s.r.o.

je přímým dovozcem WPC materiálu, tj. WPC teras, WPC terasových prken, WPC plotových prvků, WPC dlaždic.a výhradním dovozcem koupacích sudů tzv. Hot-tub..

Firma WPC Czech s.r.o. byla mezi prvními, kdo představil v České republice materiál WPC nebo-li dřevoplast. Firma působí úspěšně na českém trhu již 10let. Za tuto dobu máme bohaté zkušenosti v oblasti WPC.

Naše materiály jsou dováženy ze SRN, Rakouska a některé druhy jsou vyráběny pro naši společnost na zakázku jako private-label.

Naše WPC materiály jsou velmi kvalitní a prověřeny téměř již desetiletými zkušenostmi zákazníků.

Nabízíme širokou škálu materiálu WPC s pojivem HDPE a to jak plná, tak dutá terasová prkna, plotovky, obklady a jiné.

Naše firma je certifikována společností APC jako "Kvalitní firma v oblasti stavebnictví", více informací na stránkách www.kvalitnifirma.cz.

Zabýváme se prodejem, dovozem a instalací WPC (dřevoplastových) materiálů.

Rádi poradíme zákazníkům, jak s instalací svépomocí, tak i zajistíme dodávku na klíč.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy týkající se WPC materiálu, montáže či stavební připravenosti.

Zpracujeme konkrétní nabídky na jednotlivé projekty.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, nevyhovuje-li Vám otevírací doba, rádi se přizpůsobíme na jiný předem domluvený termín.

Naším mottem je: "Individuální přístup k zákazníkovi a jeho spokojenost".

Naše firma je situována v části Hradce Králové, v Předměřicích nad Labem včetně centrálního skladu a odtud také vyřizujeme zakázky po celém území ČR.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současnosti týká pouze druhu činnosti Maloobchod a velkoobchod"